< Atpakaļ / Back

Kvalifikācijas disciplīnu rezultāti / The results of preliminary events

Sievietes / Women

NO. DALĪBNIEKS / COMPETITOR VALSTS/ COUNTRY OVERALL PRELIM RANKING AERIAL RESCUE SPEED CLIMB ASCENT EVENT THROW LINE WORK CLIMB PRELIMINARY TOTAL B. SPEED TIME ASCENT TIME Masters
(50 max) (15 max) (25 max)
(30 max)

(80 max)

(200 max)

(sec)

(sec)
6 Boel Hammarstrand 1 43.33 8.81 20.89 3 70.67 146.69 59.32 24.51 YES
35 Kerdi Varm 2 22.00 15.00 22.00 16 55.96 130.96 46.93 20.28 YES
25 Daiga Strele 3 10.00 0.00 3.00 19 22.33 54.33 81.62 89.90 YES
1 Piia Kivisild 4 13.33 7.04 4.00 6 6.67 37.04 62.85 122.42
37 Ilze Markitāne 5 7.67 2.08 3.00 6 3.00 21.75 72.77 999.00

Vīrieši / Men

NO. DALĪBNIEKS / COMPETITOR VALSTS/ COUNTRY OVERALL PRELIM RANKING AERIAL RESCUE SPEED CLIMB ASCENT EVENT THROW LINE WORK CLIMB PRELIMINARY TOTAL B. SPEED TIME ASCENT TIME Masters
(50 max) (15 max) (25 max)
(30 max)

(80 max)

(200 max)

(sec)

(sec)
28 Uldis Sniķis 1 42.00 11.66 20.13 14 61.84 149.63 28.37 17.48 YES
21 Arjuna Kendziersky 2 38.00 10.60 18.46 23 56.46 146.52 30.50 24.82 YES
24 Robert Wilson 3 45.33 6.75 22.00 20 45.83 139.92 36.19 13.74
18 Linas Danauskas 4 35.67 15.00 7.19 7 67.02 131.87 21.69 47.37 YES
17 Juuso Valima 5 22.67 10.00 21.07 17 59.83 130.57 31.69 19.59
27 Jānis Milts 6 32.33 12.90 14.22 13 57.59 130.04 25.89 29.31
30 Reinis Eglītis 7 12.33 12.39 16.71 21 60.98 123.40 26.92 24.32
29 Tuomo Toura 8 21.33 14.18 11.79 9 58.35 114.65 23.33 30.15
9 Nikke Myllyselkä 9 22.33 8.86 14.33 15 53.89 114.41 33.98 29.07
10 Rolands Kāpostiņš 10 14.33 7.78 16.52 16 59.27 113.90 36.13 24.70
8 Andrus Kokerov 11 31.67 5.74 23.68 0 52.65 113.74 40.20 14.38 YES
19 Benjamin Zemui 12 22.33 9.96 9.77 6 65.67 113.72 31.78 34.21
31 Rudis Dauksts 13 11.00 8.57 12.70 14 57.86 104.13 34.55 28.35
12 Alberts Balodis 14 14.33 9.82 9.29 10 60.03 103.47 32.05 37.17
33 Uģis Kampuss 15 14.00 12.15 8.88 15 51.28 101.30 27.40 35.99
34 Tauno Roland 16 15.67 12.67 DQ 11 54.74 94.08 26.35

22 Andris Celmiņš 17 19.33 11.78 7.71 7 38.37 84.20 28.13 42.31
3 Tarmo Sklave 18 16.33 11.47 9.73 15 30.00 82.53 28.75 36.29
16 Donatas Ruzgas 19 12.00 8.38 3.00 4 55.04 82.42 34.93 51.79
26 Roman Lepei 20 31.33 8.02 16.54 2 19.33 77.22 35.66 18.66
4 Kęstutis Danauskas 21 22.67 14.47 7.65 2 29.33 76.12 22.75 44.45
13 Raido Nagel 22 34.33 0.43 8.41 12 19.33 74.51 50.82 44.93
7 Tautvydas Kuodys 23 9.67 9.25 21.36 11 19.00 70.27 33.20 15.02
23 Eduards Cēsnieks 24 5.00 8.04 2.00 0 47.85 62.89 35.61 100.60
36 Mārtiņš Pilskalns 25 18.00 8.34 8.74 0 27.67 62.74 35.01 42.27
15 Edgars Zemmers 26 7.00 9.76 5.24 13 27.00 61.99 32.18 45.27
14 Reinholds Stūriška 27 4.00 9.43 4.00 5 36.45 58.88 32.83 48.11
2 Juha Riihimäki 28 13.67 3.58 12.63 5 13.67 48.54 44.54 34.48
11 Priit Võtti 29 6.67 6.12 2.00 13 14.00 41.79 37.45 115.94
20 Guntars Polis 30 13.67 2.23 2.00 11 8.00 36.90 47.23 54.65
5 Aigars Priede 31 4.00 0.00 5.00 DQ 24.67 33.67 52.12 999.00
32 Iain Cameron
DNS DNS DNS DNS DNS



Labākie kvalifikācijas rezultāti - sievietes
Best preliminary results - women


Aerial Rescue

NameChapterScore
1Boel Hammarstrand043.33
2Kerdi Varm022.00
3Piia Kivisild013.33





Belayed Speed Climb

NameChapterTime (secs)
1Kerdi Varm046.93
2Boel Hammarstrand059.32
3Piia Kivisild062.85





Ascent Event

NameChapterTime (secs)
1Kerdi Varm020.28
2Boel Hammarstrand024.51
3Piia Kivisild0122.42





Throwline

NameChapterScore
1Daiga Strele019
2Kerdi Varm016
3Ilze Markitāne06





Work Climb

NameChapterScore
1Boel Hammarstrand070.67
2Kerdi Varm055.96
3Daiga Strele022.33

Labākie kvalifikācijas rezultāti - vīrieši
Best preliminary results - men


Aerial Rescue

Name Chapter Score
1 Robert Wilson 0 45.33
2 Uldis Sniķis 0 42.00
3 Arjuna Kendziersky 0 38.00





Belayed Speed Climb

Name Chapter Time (secs)
1 Linas Danauskas 0 21.69
2 Kęstutis Danauskas 0 22.75
3 Tuomo Toura 0 23.33





Ascent Event

Name Chapter Time (secs)
1 Andrus Kokerov 0 14.38
2 Robert Wilson 0 13.74
3 Tautvydas Kuodys 0 15.02





Throwline

Name Chapter Score
1 Arjuna Kendziersky 0 23
2 Reinis Eglītis 0 21
3 Robert Wilson 0 20





Work Climb

Name Chapter Score
1 Linas Danauskas 0 67.02
2 Benjamin Zemui 0 65.67
3 Uldis Sniķis 0 61.84
0
2018 © Latvijas Kokkopju Arboristu biedrība. Paldies www.mozello.com par web lapas uzturēšanu.

 .